Świecie, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik kombajnów ziemniaczanych (Belgia)

Warlubie

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy zajmującej się dystrybucją maszyn rolniczych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:
&#8226; Wykonywanie konserwacji i napraw maszyn rolniczych (przede wszystkim kombajnów do zbierania ziemniaków)
&#8226; Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych
&#8226; Praca w warsztacie i w terenie (np. w gospodarstwach rolnych na terenie Belgii, czasem Francji i Holandii)

Wymagania:
&#8226; Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
&#8226; Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
&#8226; Prawo jazdy kategorii B (mile widziane B+E)
&#8226; Umiejętność samodzielnej pracy
&#8226; Komunikatywność

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
&#8226; Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
&#8226; Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
&#8226; Dodatek rodzinny
&#8226; Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
&#8226; Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
&#8226; Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
&#8226; Zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125&#8364;
&#8226; Zakwaterowanie: płatne 65&#8364;/tydzień
&#8226; Zatrudnienie długoterminowe
&#8226; Ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres:

gdansk@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922).

Certyfikat KRAZ nr 275

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Marzec, 2017  10:23

Identyfikator: 608198

Wyświetleń: 1132