Świecie, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Rzeźnik Wykrawacz Trybowacz cielęciny

&#8222;SFS Poland&#8221; działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
Obowiązki:
&#8226; usuwanie kości, przycinanie, cięcie membran i krojenie
&#8226; znajomość różnych sposobów cięcia cielęciny
&#8226; zorientowanie na jakość
&#8226; praca z ciągłą dbałością o higienę
Wymagania:
&#8226; minimum 2 letnie doświadczenie w przetwarzaniu cielęciny
&#8226; znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
oraz
&#8226; własny samochód będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
&#8226; stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
&#8226; holenderską umowę o pracę
&#8226; zakwaterowanie na koszt pracodawcy
&#8226; atrakcyjne zarobki
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Pazdziernik, 2015  16:37

Identyfikator: 566099

Wyświetleń: 1717